Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Výklad karet

Anonym (neregistrovaný uživatel)
Nepomůže rada od přátel, blízkých ani rodiny. Přemýšlíte, když se rozhodnete pro tu či onu variantu co přinese budoucnost. Pochybujete a máte obavy udělat první krok, protože rozum a intuice nejsou ve shodě. Jde o Váš život, který za Vás nikdo žít nebude a proto žádná rada není špatná či dobrá. Nabízím Vám řešení pomocí výkladu karet. Řídím se etickým kodexem. Respektuji a podporuji právo klienta na vlastní volbu a rozhodnutí. Pomůžu s pomocí karet nahlédnout pod povrch věcí a lépe porozumět tomu, co vám život nabízí a co od vás naopak očekává, ráda vás na této vzrušující cestě doprovodím. Výklad karet vám ukáže cestu – ale rozhodnout se musíte sami. Výklad karet, naznačuje směr, kterým se bude Váš osud ubírat, pokud se budete chovat jako doposud. Pokud změníte své jednání, myšlení apod., změníte tím i svůj osud. Žádný výklad karet není závazný a neměnný, výklad karet naznačuje směr, kterým se Váš cokoliv. Je možné pokládat jakékoliv otázky týkající se čehokoliv. Vyložit karty je možné na jakoukoliv osobu. Na Vaše dítě, manžele, nadřízeného, na jakoukoliv osobu.
Výkladem karet je možné řešit život vyvíjí, pokud něco nezměníte. Z tohoto důvodu, výklad karet pomohl již mnoha lidem, kteří se na mě obrátili.
Výklad karet poradí, upozorní, avšak nic nepřijde samo, karty netvoří osud, pouze ukáží možnosti a cesta a aktivita je však na nás.
Věštírna kartářky Hany pomůže najít cestu k lepší budoucnosti.


Více zde: http://vylozitkarty.webnode.cz/
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 07.07.2012 19:10
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Mariie (neregistrovaný uživatel)
Mariie
Ahoj, já scháním kartářku někde v Jihomoravském kraji. Nějakou zkušenou. Máte někdo zkušenost?
Nikdy jsem si nebyla vyložit karty, ale současná situace mě k tomu přesvědčila, a taky to je trošku zvěavost. Tak to chci vyzkoušet. A hlavně k někomu, kdo tomu rozumí.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Kejla (neregistrovaný uživatel)
Kejla
Ahoj lidicky, ze sve zkusenosti musim rict, ze jsem stale spokojena se svou kartarkou Isabel – Isabelinytaroty, jeji stranky. Vyklada tarotove karty na internetu a ma zajimavou aplikaci, ze si kazdy muze vytahnout sve vlastni karty na svoje otazky. Je to pro me prijemna relaxace a vzdy mi to od ni vyslo! Mam ji rada a nedam na ni dopustit. Vrele Isabel doporucuji!
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Samý neregistrovaný uživatel, aby se vám nedalo osobně odpovědět!! Doporučuju důůkladně přečíst knihu J. kročáka "Démony vymítejte a poslechnout si související nahrávky. zahráváte si s něčím, co vypadá atraktivně a užitečně, ale nerozumíte a ignorujete skutečnou podstatu a cíl těchto praktik. Ani drogy nejsou tak nebezpečné.
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Martinka (neregistrovaný uživatel)
Martinka
V Bibli Bůh říká:
"Nebudete se obírat hadačstvím ani věštěním. Nevyhledávejte vědmy a neposkvňujte se jimi."
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci