Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Věříte na Ufo? Duchy?

Gideon (neregistrovaný uživatel)
Gideon
Věříte na ufo máte stím nějakou zkušenost...?A co duchové je to taky pouze vymyšlený fám?

Podle me Ufo může existovat, protože vesmír je přeci nekonečný tzn. že musí být něaka forma života i jinde.

Na duchy moc nevěřím a vy?
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 26.10.2010 19:06
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Anonym (neregistrovaný uživatel)
ja verim mam s nimi aj skusenosti :// ale na UFO neverim!
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
tanecnice158 (neregistrovaný uživatel)
tanecnice158
ja na UFO neveřim a na duchy už vůbec NE trochu myslete nic z toho neexistuje
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (2)
Nevěřit na duchy ani nejde, protože člověk je ve své skutečnmé podstatě duch s duší v těle. Lidské názory na tom nic nezmění, to je vám snad jasné!! Vím to jistě, protože znám Boha (nejen mám nějaké představy a bezbožné náboženské učení o Něm). Setkejte se s Ním OSOBNÉ, je to nutné!
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (3)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
:D zase apostol. Po takovém vtipálkovi je těžké něco říct :D
Já budu mluvit ale vážně. UFO, prosím pěkně, znamená "neidentifikovatelný létající předmět" ... tudíž v UFO jistě věřím, protože je to cokoli, co letí a ty zrovna nevíš, co to je. Pokud jsi myslel zelené příšerky v peckovitých lodích brázdící galaxie a kreslící si na našich polích... tak to jistě ne :P
Co se týče života jinde ve vesmíru... chovám pevné přesvědčení, že vesmír je plný života.
A duchové? :D definuj "ducha". Je to taková ta pára vycházející z mrtvoly, otvírající šuplíky a strašící malé děti po nocích? :D na to asi znáš odpověď..
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Tanečnice i anonym by měli používat zdravý selský rozum, protože tím, že něco popírají (MYSLÍ SI, že to neexistuje), to nepřestane existovat. Lidskými názory nelze změnit pravdu, ale pokud máte odvahu, můžete se o tom, co JE pravda, přesvědčit. Kařdopádně nejpozději po smrti ji poznáte stejně, ale to už bude opravdu POZDĚ a nemáte na co se vymlouvat. Tak se laskavě kroťte ve svých posměšcích a urážkách!
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (1) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
apostol, jistě tě nechci urážet :) Tvé tvrzení se mi jeví velmi směšné, ale to je jen tvůj názor. Tvá osoba s tím nemá co dělat, to všechna úcta :)
Mimochodem, stejně tak, jako ty tvrdíš, že něco nepřestane existovat jenom proto, že si někdo myslí, že to neexistuje, tak stejně tak nezačne existovat něco, jenom proto, že někdo věří tomu, že to existuje ;)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (1)
On tě ten pocit směšnosti mých tvrzení brzo přejde. Protože o existenci Boha se přesvědčíš nejpozději po smrti a můžeš se o tom přesvědčit už teď - pokud máš odvahu se s Ním seznámit VČAS. Připustit si, že existuje Bůh, totiž logicky znamená uznat, že pravda je to, co říká On. To se týká i skutečnosti, že setkání s Ním se nikdo nevyhne a každý je Mu zodpovědný za svůj život. Člověk je jediné stvoření, které neplní pravý účel své existence, snažíse vymýšlet si jiný a ignoruje svého Stvořitele (jako by mu to dávalo šanci se Mu tím vyhnout). Jsi takový srab a sebevrah, aby sis dovolil zpochybňovat Jeho existenci, ignorovat Jeho zákony a podvádět se, že když Ho popřeš, přestane existovat? Seznam se s Ním!
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (3)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
:D tady si na své nepřijdeš. Naše mozky jsou v pořádku. Jsme vzdělaní a uvažujeme logicky. Zahazujeme předsudky a zvyklosti a odhalujeme pravou pravdu a podstatu života a všeho jsoucna ;)
Diskutujeme o "Bohu"? Promiň... a co že tím bohem myslíš? Znám asi 3 monoteistický bohy, několik bůžků z buddhismu, spoustu bůžků z řecké mytologie, další spoustu z keltské, hinduistické víry... japonci mají také své kami a indiáni a podobně vidí boha v přírodě... takže je sice hezké, že se tu oháníš "bohem", ale o čem vlastně mluvíš?
(Tohle může být ještě zajímavé) :)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Zeptejse přímo Ho. Nepředstírej, že máš rozum v pořádku, když se snažíš popírat a ignorovat svého Stvořitele a považovat respektování Jeho existence a Jeho autority za "přežitek". Logickou úvahou bys musel uznat, že existuje a jsi Mu zodpovědný za svůj život. Všechna světová náboženství jen dokazují, každý člověk VÍ o existenci duchovního světa a Boha, ale bez známosti toho jediného pravého zůstává u lidských nauk o různých bozích (odlišných od toho jediného pravého) a metodách, jak si získat jejich přízeň (v rozporu s jedinou formou smíření s tím pravým Bohem). Jestli máš rozum a odvahu, můžeš se setkat s Ním OSOBNĚ a nechat si přímo od Něj všechno vysvětlit. STejně se setkání s Ním nevyhneš, tak neriskuj, že poznáš pravdu, až bude POZDĚ. A to ti díky tvé samospravedlivé vzdělanosti a povýšenosti nad Stvořitele reálně hrozí!!
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Ahá, takže všichni vědí, že nějaký bůh je, každý v nějakého boha věří, ale právě jen a jen tvůj bůh, je ten pravý. :D Ano, to je velmi uvěřitelné :P
Víš co je hódně zajímavé? :) Četla jsem články několika lidí, kteří byli velmi věřící, teologii začali studovat a po tolika letech, které odevzdali své víře a studiu víry, přišlo velké rozčarování, zaslechli slabý hlásek svého rozumu a museli uznat, že má pravdu, od víry upustili a jsou velmi zklamaní, že ztráceli čas s něčím tak hloupým :)
Jakkoli se nad vaším křesťanským bohem zamýšlím, nemohu najít jediný argument pro. Snad také proto, že ho nejste schopni definovat. Vždyť vlastně ani nevíte, co hlásáte. Upínáte se k nějaké jakési myšlence, velmi krátkozraké... Já chápu, co se vám křesťanům na tom líbí :) A lidi vidí věci tak, jak je chtějí vidět. No jen málo lidí chce věci vidět tak, jak opravdu jsou. Ale to je v pořádku. :)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Bůh není myšlenka, ale zcela reálná osoba. Že to váš maličký vzdělaný mozeček nechápe, není nic divného. Když o tom hodláte jen polemizovat a hledat argumenty proti, tak nikdy pravdu nepoznáte. Teda vlastně jo, ale až bude POZDĚ. Protože setkání s Ním se nikdo nevyhne a názory na tom NIC nezmění. Sousta lidí studujících teologii si vtlouká do hlavy teorie (často jen lidské výmysly) o Bohu, aniž by Ho skutečně znali OSOBNĚ. Jak může katolík říct "Bůh není živý"? Ke komu se teda modlí, když prý Bůh nežije (na rozdíl od různých tzv. "svatých", k nimž se v rozporu s Božím slovem obrací)?? Použijete-li ROZUM, dojdete k jednoduchému závěru: Evoluční teorie je skutečně jen teorie (fantasmagorický blábol, vyvracený i mnoha vědci), takže je nutné uznat, že všechno pochází od Boha. Pokud existuje a je živý, může mluvit a dát se poznat (to také tvrdí ve svém Slově, vámi pohrdané a banalizované Bibli). Potom je také pravda všechno, co říká, včetně existence nebe a pekla, vlastní volba mezi těmito místy pro věčnost, zodpovědnost vůči Bohu za svůj život a za postoj k Němu. A také možnost a nutnost znát Ho OSOBNĚ už teď. http://video.google.com/vid...p;hl=sk
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (1)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Zajímavosti: Víte, že vědci našli tzv. gen zbožnosti? :) A také, že po operaci určité části mozku se často u pacientů objevuje pocit nadpřirozena. Všechno je to jen trik. Člověk si snaží vše zdůvodnit a když má před sebou velké prázdno, dosadí si tam kdejakou absurditu. "Náhoda" tomu chtěla, že se zrovna křesťanský bůh tak rozšířil. (Náhoda v uvozovkách, protože jsem determinista) ;)
A bible? To je jedno z těch mnohoznačných děl, které se dají vykládat nekonečně mnoha způsoby. Z tohoto hlediska je to šikovné, jistě :D Cokoli se někdo pokusí vytknout, vždycky může přijít jiný a tvrdit, že je to myšleno jinak. Ve výsledku je to neodiskutovatelné. Jasné, ať si v bibli každý vidí co chce, ať se kdokoli upíná k jakékoli imaginární osobě, ať se kdokoli řídí jakýmikoli morálními zásadami, pokud nejsou v rozporu se zákony země, ve které se nachází, ale ať si to nechá pro sebe, protože to je pouze produkt jeho mozku, který se sám obelhává, aby unesl nesmyslnost života, že po smrti prostě nebude nic atd.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (1)
Tak tohle psal naprostý ignorant, nadutec a srab. Je možné se OSOBNĚ setkat s tím Bohem, kterého se tu někdo pořád snaží degradovat na lidský výmysl, ověřit si pravdivost a účinnost Bible. je to doslova nestoudná drzost takhle arogantně všechno popírat svým bludem, že výplod jeho mozku (o neexistujícm Bohu, zfalšované bezcenné bibli, nicota po smrti, ..)je pravdivý, přestože krutě riskuje, že nejpozději POZDĚ pozná pravdu. Jen skutenčě zaslepený BLB si dovolí tohle riskovat a povyšovat se nad Boha!! CO si tohle naduté individuum vůbec o sobě myslí, že si dovoluje takhle odporovat Bohu?? Brzy se může přesvědčit o svém tragickém omylu!!!
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
No teda na boha nevěřim může to být i tím že sem čech :D ale na duchy a UFO ano. UFO snad ani neni možný aby nebylo když vesmír je nekonečnej, my přece nemužem být jen jedinej život na světě. a duchové jsou velmi zajimáví . nemusí vždy být jen zlí duchové z pohádky ale duše mrtvých lidí kteří neumřeli v klidu. sice v toto veřím ale nikdy jsem z tím neměl žádnou zkušenost ale z duchy bych si přál mít zkušenost. konec konců i s UFO
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Nechci ti brát tvůj názor apostol ale trochu se mi nechce :) věřit že by ses mohl s bohem setkaz je to trochu nemožný ale no co na boha stejně něvěřim
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (1)
Jitka (neregistrovaný uživatel)
Jitka
Já na duchy věřím a zkušenosti s nimi mám.A ufo?...věřím,že někde ve vesmíru život je.
Diskuze s apoštolem byla velmi zajímavá,akorát pořád dokola mlel svoje.Asi nějaká sekta.Takhle mluví většinou lidé,kteří mají "vymyté mozky" sektou.Ano,chce to občas používat selský rozum.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Vymytý mozek má každý, kdo tím zbytkem rozumu popírá prokazatelnou existenci Boha a duchovních zákonů. O pravdivosti Bible se může každý přrsvědčit, pokud zdravý selský rozum má a dokáže ho používat. Člověk je jediné stvoření, které neplní pravý účel své existence a ještě má tu drzost pak z následků obviňovat svého Stvořitele. Zkušenosti s "duchy" jsou okultní praktiky odvádějící od poznání pravého Boha, stejně jako ateistické vymývání mozků fantasmagorií o evoluci apod. Proč je pro lidi tak snadné polemizovat o čemkoli duchovním a zabývat se "tajemnými" věcmi, ale osobnímu poznání Boha se brání, obhajují své "svrchované" názory a někdy dokonce i urážejí ty, kdo Ho znají?? OPRAVDU chcete riskovat, že poznáte pravdu POZDĚ?? Žádná sekta nemůže zaručit pravdivost svých výroků, svědkem pravdivosti mého tvrzení je sám Bůh. Tak přestaňte tlachat o pitomostech a seznamte se s Ním VČAS!! lehkomyslné ignorování této výzvy by jen svědčilo o důkladně "vypatlaném" mozku, neschopném soudnosti a zodpovědnosti za život!!
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (1) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Já na duchy věřím,protože s nimi mám zkušenost.A na ufo taky.Nikdo neví,co je za obježnou dráhou.Možná jsou tam další galaxie.To nikdoneví.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (1)
PROČ někdo tak horlivě popírá existenci Boha (jediného pravého živého), a přitom odmítá se o Jeho existenci přesvědčit?? Nemá odvahu? Jeho superinteligentní EGO by utrpělo velkou újmu, kdyby se muselo odpřídit vyšší autoritě. Stejně to nejpozději POZDĚ bude muset udělat. Takže kdo je tu inteligentní, použijte svůj rozum k ověření pravdy o Bohu a Vaší zodpovědnosti (dluhu) vůči Němu.
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Kejla (neregistrovaný uživatel)
Kejla
Ahoj lidicky, ze sve zkusenosti musim rict, ze jsem stale spokojena se svou kartarkou Isabel – Isabelinytaroty, jeji stranky. Vyklada sny a tarotove karty na internetu a ma zajimavou aplikaci, ze si kazdy muze vytahnout sve vlastni karty na svoje otazky. Je to pro me prijemna relaxace a vzdy mi to od ni vyslo! Mam ji rada a nedam na ni dopustit. Vrele Isabel doporucuji! :)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (1)
Anonym: Máš spoustu debilních keců ve snaze obhájit naprosto bludné názory, místo aby ses odvážil je konfrontovat s vyšší autoritou než je tvé EGO. Každý, kdo se o tom přesvědčit chtěl, a mnozí z těch, kdo se všemožně snažili existenci jediného pravého Boha popřít ("dokázat, že neexistuje") to poznal. Jen ty pořád nadutě tlacháš, protože jsi SRAB.
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Obama (neregistrovaný uživatel)
Obama
já na ufo nevěřím na duchy už vůbec ne duchové jsou jen pohádkové postavy
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
osoba (neregistrovaný uživatel)
osoba
Jitka: o pravdivosti apoštolových výroků se můžeš sama přesvědčit, ale pak bys musela uznat, že vymytý mozek má ve skutečnosti spíš ten, kdo jeho výrokům odporuje (a bojí se konfrontace).
Obama: Kde bereš tu jistotu o něčem, co sis neověřil a jen papouškuješ po jiných slabomyslných jedincích, bojících se zjistit pravdu?
Kejla: Tvoje spokojenost s kartářkou se ti může šeredně vymstít, protože zdroj jejích schopností má destruktivnější moc než tvrdé drogy. Můžeš lehkomyslně popírat existenci a vliv démonů, ale sama riskuješ, že jejich ničivé dílo sama poznáš ve svém životě, protože jim k tomu dáváš právo.
Všem: Buď si prověříte fakta, která posměšně a arogantně popiráte z toho, co říká apoštol, nebo se nepovažujte za "rozumné bytosti", když rozum zásadně nepoužíváte k ověření prokazatelných skutečností, které se vám prostě nelíbí.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci