Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Posmrtny zivot?

Anonym (neregistrovaný uživatel)
Premyslim o posmertnem zivote co si myslite, ze se stane az umreme? Nic neni? Nebe? Raj? Budeme zit jako duch? Nebo co vlastne stane? Jsem docela logicky zalozeny clovek ale proste jak muze byt vesmir nekonecny? :-)))
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 13.05.2010 11:58
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Martin.Hellraiser¨ (neregistrovaný uživatel)
Martin.Hellraiser¨
to nikdo nevi, ja si myslim ze bud jako duch coz je nepravdepodobne ale sance tu je nebo se znova narodis s tvoji dusi v jinym tele ale nekde sem cetl ze se vsechno opakuje porad do kola
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (1)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
no.já si myslím že každá duše (mysl) je nesmrtelná a že člověk může žít několik stovek životů a v době po smrti zná všechno co se naučil v minulých životech. existují přece tisíce důkazů (většinou fotek nebo videí) že duše může být i bez těla. já na takové věci docla věřím protože já a mí blízcí lide mají s takovými věcmi pár zkušeností.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (1)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Nebe
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Co kdybyste svoje názory konfrontovali s pravdou? Tu svými názory nezměníte a není nic horšího než ji poznat POZDĚ. Posmrtný život existuje, protože je to jen přirozené pokračování lidského života po fyzické smrti (člověk není jen tělo a fyzickou smrtí lidská existence nekončí). O tom, kde bude, si člověk rozhoduje tady teď. Neexistují žádné další životy, jen naprosto reálné peklo a nebe. Záleží na vašem postoji k Ježíši. Znáte Ho osobně??
http://www.tv7.cz/?vid=1062
http://apostol.webnode.cz/o-smrti/
TV7.cz
TV7.cz
http://www.tv7.cz/?vid=1062
Moje TV7 | Přihlásit se | Registrovat
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (1) / Nelíbí se mi (0)
Iveta (neregistrovaný uživatel)
Iveta
Věřím, že po smrti něco je. Co nevíme, dle mého názoru existuje peklo-nebe, a věřím v to, že smrtí vše nekončí. Myslím, že každý i nevěřící člověk má také v sobě to "ale co kdyby přece jen.." Jako malá, jsem měla názor podobný, však postupem času začala jsem se zabývat klinickou smrtí/ posmrtným životem.. Jeden z důvodů proč věřit, jsou lidé, kteří klinickou smrt zažili,.. jak je taky možné, že lidé co tzv. "vyvolávají duchy", zemřelé lidi vidí.. respektive zemřelé duchy lidí. Nevím, zda přesně peklo-nebe, i když v to věřím.. Někde v sobě ale vím, že něco je, že ta duše nezemře s fyzickou osobou.. Nevím přesně co, ale něco bude..
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (2) / Nelíbí se mi (0)
Iveto, to je celkem dobře vyjádřené. OPravdu každý člověk kdesi v nitru dobře ví, že po smrti NĚCO je a že existuje Bůh. Vyvolávání "duchů zemřelých" všam nemá NIC společného s posmrtnou existencí, jde o démonický podvod. Mrtví nemají žádný přístup ani kontakt s tímto světem. O tom, co JE po smrti, se můžeš dovědět PRAVDU od těch, kdo ji znají. např. http://video.google.com/vid...p;hl=sk
a hlavně Ježíš Kristus. Čti Bibli a seznam se s Ním OSOBNĚ.
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (1) / Nelíbí se mi (0)
miláček Boží (neregistrovaný uživatel)
miláček Boží
jo je to tak, já ksem to udělala před 20 lety a není nic lepšího prošla jsem si lečitelstvím okultismem \vykládání karet ap.\a nic mi nepomohlo jen jsem propadala větší beznaději, až jsem jednou uslyšela o Ježíši kristu a o Bohu a začala jsem hledat v Bibli s prosbou Bože jestli jsi dej se mi poznat a On to udělal. Začala jsem číst Nový zákon a hledat pravdu, Ježíš je ta pravda, tam jsem se dočetla že všichni jednou zemřeme a pak přijde soud, ale ti kteří uvěřili Ježíši že za ně zemřel , mají věčný život s Bohem , ti kteří odmítli Krista mají taky věčný život ale bez Boha, bible to nazývá peklo, každý se rozhoduje sám za sebe kde skončí.Tak nemůžeme obviňovat Boha, že je nespravedlivý.
Mě stačila jedna modlitba Bože jestli jsi dej mi to poznat zkus to


Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
:D už vám někdo řekl, že máte v hlavě takový šikovný orgán, říkáme mu mozek, který dokáže úžasné věci s naším vnímáním? Například dokáže vytvořit vážně naprosto živé představy, jako procházení tunelem, slyšení hlasů a všeho toho, o čem můžete slyšet jako o zkušenostech s klinickou smrtí a podobně. Tyto pocity se dají vyvolat i uměle, třeba ve stíhačce ;)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Klidně si uměle vyvolávej jakékoli pocity, ale realita Bořžího slova o tom, co JE po smrti, není nějaký výplod lidského mozku. FAKTA stanovená Bohem (kterého se "homo ignorant" svým "šikovným orgánem" snaží popírat v mylném domnění, že čemu nevěří, neexistuje) a výplody lidského mozku na tom NIC nezmění. Můžeš se o tom přesvědčit! Navíc není moc seriozní skrývat se za anonym.
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Já myslím, že nějaké hranice vesmíru už zmínili. Odhadují, vedou teze, že někde končí vesmír zaneřáděný planetkami, jejich měsíci, a vším možným a je v něm jen černá "hmota".

Věřím, že po smrti z nás odejde energie, někam vystoupá, nakumuluje se s ostatními a působí zpětně na zemi třeba jako Bůh. Snaží se udržet vyšší spravedlnost.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
JAK snadné je věřit čemukoli jinému, než pravdě - JEN aby se člověk mohl celý život obelhávat pocitem práva žít SI "po svém" bez zodpovědnosti vůči vyšší autoritě než je vlastní JÁ. Tzv. "člověk ROZUMný popřel Boha a tragické důsledky vlastní bezbožnosti považuje za "důkaz, že Bůh neexistzuje!" Cožtakhle ověřit si dostupná fakta a konfrontovat všechny filozofie s popíraným Stvořitelem a Soudcem??
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci